Vëmendja në Mitrovicë!

Futboll

Vëmendja në Mitrovicë!

Më: 20 tetor 2021 Në ora: 11:04
Vëmendja në Mitrovicë!

Vëmendja në Mitrovicë!

Java e nëntë në Ligën e Parë do të zhvillohet sot (e mërkurë) me dhjetë sfida interesante, ku pesë zhvillohen në kuadër të Grupit A dhe pesë të tjera në atë B.

Vëmendja kryesore në Grupin A pritet të jetë në Mitrovicë, aty ku ballafaqohen Trepça dhe Onix.

Ndërsa në po të njëjtin grup zhvillohen edhe duelet Istogu – Liria, Vëllaznimi – Rahoveci, Besa – A&N dhe Drenasi – Trepça ’89.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat