Henry tradhton Messin

Futboll

Henry tradhton Messin

Më: 22 tetor 2021 Në ora: 17:24
Henry tradhton Messin

Mes Monaco, Juventus, Arsenal dhe Barcelona, francezi ka luajtur me shumë yje gjatë karrierës së tij.

Megjithatë, shoku i tij më i mirë i skuadrës në karrierën e tij nuk ka qenë Messi…

“Kam thënë gjithmonë se Dennis Bergkamp mbetet shoku më i mirë i skuadrës që unë kam patur ndonjëherë. Është ëndrra e çdo sulmuesi”, ka thënë Henry për Telegraph.

“E them këtë për jetëgjatësinë e tij si futbollist dhe sepse e kam parë të stërvitet çdo ditë për shtatë vite”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat