Mbrojtja më e mirë është sulmi

Futboll

Mbrojtja më e mirë është sulmi

Më: 22 tetor 2021 Në ora: 19:44
Mbrojtja më e mirë është sulmi

Episodi i ri në frazën tërheqëse lidhet me Mauro Icardi dhe Wanda Nara. Qendërsulmuesi argjentinas pas disa ditësh presioni total ndaj partneres së tij në përpjekje për të bashkuar pjesët e historisë së tyre të dashurisë pas ndarjes për tradhtinë e supozuar me Eugenia ‘China’ Suarez, ka vendosur të ndryshojë situatën.

E gjithë kjo gjithashtu për të gjetur qetësinë dhe rikthimin për t’u përqëndruar te Paris Saint-Germain, i cili ishte në gjendje të mbështetej tek ai vetëm dje, pas pushimit të ditëve të mëparshme dhe mungesës në ndeshjen e Ligës së Kampionëve kundër Leipzig.

Pas “fishekzjarreve” të pyetje-përgjigjeve sociale mes Wandës dhe “Kinës” (me këtë të fundit që sulmon qendërsulmuesin duke u deklaruar praktikisht “i joshur dhe i braktisur”), Mauro Icardi tenton sërish të marrë rolin e zjarrfikësit për shuarje. një zjarr që ai e ndezi vetë. Bombarduesi që synonte zgjidhjen e situatës me partnerin-agjentin e tij një herë e përgjithmonë, ka vendosur t’i vendosë asaj disa kushte për një paqe që mund të përfitojnë të dy, dhe gjithashtu PSG-së e cila është dashur të merret me “problemet e zemrës” “.

Nga “mbrojtja” te tingujt e ndjekjeve dhe postimeve milaneze në rrjetet sociale, te sulmi. Sipas asaj që raportoi Yanina Latorre në ‘Engjëjt e mëngjesit’ të ‘Channel 13’ në LAM, janë tre kërkesa specifike që Mauro Icardi i ka vendosur në pjatë Wandës, e cila deri më tani ka shkuar drejt në rrugën e saj, për t’u rikthyer në. normalitet . Gjithçka pasi u kthye në stërvitje me PSG-në, me premtimin se do të sillet gjithmonë në mënyrë të përsosur dhe padyshim që do të jetë besnik për jetën.

Fillimisht, Maurito i kërkoi partneres së tij të mbyllte profilet e tyre të ndjekura në Instagram, të gjitha pasi ndanë, si foto të fundit, një shkrepje të plotë familjare.

Pastaj Wanda duhet të fokusohet ekskluzivisht në punën e saj si prokurore dhe agjente e qendërsulmimit, duke i dhënë fund karrierës së saj si ndikuese, planifikuese ngjarjesh dhe modele. Së fundi, kushti i tretë dhe i fundit lidhet me përdorimin e një avioni privat: Lady Icardi nuk duhet ta përdorë kurrë për udhëtime individuale, por vetëm për çifte apo familje.

Tre propozime që sipas thashethemeve do të kishin indinjuar motrën e Wandës, Zaira Nara, e cila i cilësoi si “qesharake”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat