Zbulohet identiteti i yllit që u vodh

Futboll

Zbulohet identiteti i yllit që u vodh

Më: 27 tetor 2021 Në ora: 20:45
Zbulohet identiteti i yllit që u vodh

Lojtari i paris Saint-Germain që është vjedhur nga një protitutë transeksuale mbrëmjen e së martës në Parisështë Ander Herrera.

Mesfushori ka lajmëruar menjëherë policinë, siç ka konfirmuar një përfaqësues i tij për AFP:

“Nuk ka patur dhunë. Ander Herrera po kthehej nga Parku i princave, ku ka marrë pjesë në një ëorkshop dhe një iniciativë me partnerët e kubit, siç ndodh shpesh.

“Për t’u kthyer në shtëpi i është dashur të kalojë përmes Bois de Boulogne dhe, në një semafor, një person është ngjitur në makinën dhe i ka marrë telefonin dhe portofolin.

“Ander i ka ofruar 200 euro për të marrë mbrapsht portofolin dhe telefonin, kështu që e ka lënë personin të zbresë pak më përpara dhe ka njoftuar policinë”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat