Giroud me probleme

Futboll

Giroud me probleme

Më: 26 nëntor 2021 Në ora: 17:46
Giroud me probleme

Lajm i keq ka ardhur nga infermieria për Milanin.

Rezonanca magnetike të cilë iu nënshtrua sulmuesi francez Giroud, konfirmoi se ai ka dëmtim në kofshën e majtë. 

Ai ka lënduar bicepsin femoral dhe do të mbetet të paktën 10 ditë jashtë fushave e më pas do të rivlerësohet përsëri gjendja e tij.

Maignan dhe Tomori i janë bashkuar ekipit në stërvitje.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat