Drenica kërkon këndelljen

Futboll

Drenica kërkon këndelljen

Më: 28 nëntor 2021 Në ora: 12:11
Drenica kërkon këndelljen

Drenica viziton sot Malishevën. në kuadër të xhiros së 16-të në Superligën e Kosovës në futboll.

Derisa Malisheva gjendet në vendin e parafundit në tabelë, Drenica është në vendin e gjashtë. 

Sot gjithashtu zhvillohen edhe dy ndeshje të tjera. 

Malisheva ka sprovë të  vështirë, ndërsa Drenica kërkon këndelljen.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat