Ramos debuton për PSG-në

Futboll

Ramos debuton për PSG-në

Më: 28 nëntor 2021 Në ora: 12:47
Ramos debuton për PSG-në

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes St Etienne – Paris Saint-Germain, e vlefshme për xhiron e 15-të në Ligue 1.

Parisienët synojnë fitoren e katërt radhazi kampionale dhe “blindimin” e pozitës së parë me +14 pikë.

Në anën tjetër, St Etienne gjendet në vendin e fundit, pasi pati një nismë të keqe të sezonit, por në katër ndeshjet e fundit ka dy fitore dhe dy barazime.

Në formacionin startues të PSG-së figuron edhe emri i Sergio Ramos, i cili do të debutojë sot me klubin e ri.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat