Borë e madhe në Angli!

Futboll

Borë e madhe në Angli!

Më: 28 nëntor 2021 Në ora: 14:43
Bora e madhe në Angli!

Shtyhet ndeshja mes Burnleyt dhe Tottenhamit, shkak bora e madhe!

Është shtyrë ndeshja mes Burnleyt dhe Tottenhamit e vlefshme për xhiron e 13-të në Premierligë.

Kjo shtyrje ka ndodhur për shkak se po bie borë e madhe, e që rrjedhimisht ka pamundësuar zhvillimin e ndeshjes.

Kjo sfidë ishte paraparë të luhej nga ora 15:00.

Ende nuk dihet se kur do të luhet, por Tottenham ka konfirmuar se ndeshja është shtyrë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat