Bardhi asiston, Mustafi shënon!

Futboll

Bardhi asiston, Mustafi shënon!

Më: 28 nëntor 2021 Në ora: 15:22
Bardhi asiston, Mustafi shënon!

Bardhi asiston, Mustafi shënon!

Levante ka kaluar në epërsi 1:0 në ndeshjen në udhëtim ndaj Real Betisit.

Dyshja shqiptare ka funksionuar shumë mirë në fillim të ndeshjes te Levante.

Në minutën e shtatë, Enis Bardhi asistoi për Shkodran Mustafin i cili realizoi me kokë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat