I futi duart në b... gazetares sportive live, identifikohet autori

Futboll

I futi duart në b... gazetares sportive live, identifikohet autori

Më: 29 nëntor 2021 Në ora: 13:47
I futi duart në b... gazetares sportive live, identifikohet autori

I futi duart në b... gazetares sportive live, identifikohet autori!

Policia identifikoi tifozin e Fiorentinës, i cili pas ndeshjes së 27 nëntorit ndaj Empolit ngacmoi (i futi fuart) gazetaren e “Toscana Tv”, Greta Beccaglia, teksa ajo ishte duke raportuar drejtpërdrejt për një emision sportiv.

Komisariati i Empolit e identifikoi atë duke kryqëzuar pamjet e marra nga i njëjti televizion me të tjerat.

Hetime të tjera janë duke u zhvilluar.

Për momentin nuk po merren masa konkrete, pasi policia është në pritje të raportit të gazetares, e cila ende nuk është paraqitur pranë autoriteteve.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat