​Mourinho kërkon yllin e Barcelonës

Futboll

​Mourinho kërkon yllin e Barcelonës

Më: 29 nëntor 2021 Në ora: 15:57
Jose Mourinho

Jose Mourinho dëshiron të sjellë sulmuesin e Barcelonës, Memphis Depay te Roma, raporton mediumi portugez “El Nacional”.

Holandezi u transferua në “Camp Nou” nga Lyoni verën e këtij viti, por “Blaugranët” mund të konsiderojnë shitjen e tij vitin e ardhshëm pasi ata vazhdojnë të përpiqen t’i zvogëlojnë borgjet e mëdha të klubit.

Roma deri në 40 milionë euro për Memphis Depay, me Mourinhon që synon një ribashkim me sulmuesi holandez me të cilin ka punuar më parë në Manchester United.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat