Sot ndeshjet e Kupës së Kosovës

Futboll

Sot ndeshjet e Kupës së Kosovës

Më: 1 dhjetor 2021 Në ora: 11:22
Sot ndeshjet e Kupës së Kosovës

Sot (e mërkurë) zhvillohen ndeshjet e rrethit të dytë të Kupës së Kosovës në futboll, në të cilin marrin pjesë 32 skuadra.

Ndeshjet e këtij rrethi do të zhvillohen në orën 12.30, derisa skuadrat fituese kalojnë në rrethin e tretë të garave.

Orari i ndeshjeve

E mërkurë, 01.12 2021

Ramiz Sadiku – Vushtrria
Feronikeli – Fushë Kosova (fusha me bari sintetik në Drenas)
[email protected] – Gjilani
Drenica – Vllaznia P (fusha me bari sintetik në Mitrovicë)
Besa – Prishtina
Malisheva – Istogu
Ulpiana – Vëllaznimi

Rahoveci – Ballkani
Trepça’89 – 2 Korriku
Llapi – Kika
Prizreni – Onix

E enjte, 02.12.2021

Drita – Drenasi
Liria – Dukagjini
Arbëria – Vitia
KEK-u – Trepça
Flamurtari – Ferizaj (fusha në Bërnicë).

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat