Lojë e bukur e Realit

Futboll

Lojë e bukur e Realit

Më: 1 dhjetor 2021 Në ora: 21:56
Lojë e bukur e Realit

Lojë e bukur e Realit, shënon Karim Benzema!

Reali po tregon fuqinë e kampionit.

Real Madridi i ka shënuar Bilbaos në Santiago Bernabeu.

Në minutën e 40’, për 1-0 ka shënuar sulmuesi Karim Benzema, gol që erdhi pas një loje të bukur të vendasve.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat