Ronaldo në dyshim

Futboll

Ronaldo në dyshim

Më: 4 dhjetor 2021 Në ora: 11:31
Ronaldo në dyshim

Cristiano Ronaldo do të jetë në dyshim për ndeshjen e Manchester United, të dielën, kundër Crystal Palace, në ndeshjen e xhiros së 15-të të Premier League.

Sipas The Sun, golashënuesi portugez mund të ketë marrë një dëmtim në gju kur festoi golin e dytë kundër Arsenalit.

Edhe kështu, CR7 vazhdoi në fushë deri në minutën e 88-të, por u largua nga fusha dhe eci në një mënyrë të çuditshme.

Manchester United mundi Arsenalin, 3-2, me Ronaldon që shënoi dy herë dhe Bruno Fernandes shënoi golin tjetër.

Në këtë ndeshje do të debutojë trajneri i ri, Ralf Rangnick.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat