Rashica mungon

Futboll

Rashica mungon

Më: 5 dhjetor 2021 Në ora: 14:09
Rashica mungon

Rashica mungon shkaku i një lëndimi!

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes mes Tottenhamit dhe Norwichit.

Rashica nuk do të luajë në këtë ndeshje për shkak të një lëndimit.

Rashica nuk ka shënuar asnjë gol deri me tash në Angli.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat