Renova sërish zhgënjen

Futboll

Renova sërish zhgënjen

Nga: K.G. Më: 8 dhjetor 2021 Në ora: 14:57
Renova sërish zhgënjen

Skuadra e Renovës nga Xhepçishti i Tetovës vazhdon serinë e rezultateve jo të mira në elitën e futbollit të Maqedonisë së Veriut.

Tri ndeshje pa fitore, këtë herë si vendas barazuan me rezultat 1:1 me Tikveshin. 

Mustafov kaloi në epërsi Renovën në minutën e 56-të. 

Mysafirët barazuan në minutën e 72-të me golin e Hrobas.

Renova zë vendin e katërt me 27 pikë pas 17 jave dhe Tikveshi është i 10-ti me 15.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat