Fokusi i Haalandit

Futboll

Fokusi i Haalandit

Më: 8 dhjetor 2021 Në ora: 15:33
Fokusi i Haalandit

Erling Haaland thotë që nuk është i preokupuar me thashethemet që e lidhin atë me një kalim te Real Madrid.

Superylli norvegjez i cili erdhi te Borussia Dortmund këtë janar, është përfolur gjatë gjithë kohës për një kalim te gjiganti spanjoll.

“Përqendrohem në këtë (ne performancat e tij), jo në vëmendjen rreth meje”, ka thënë Haaland për Sky Sport të martën.

“Mendoj që ta kryej punën time, e që është gjëja që e dua më së shumti. Fokusi im është aty”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat