Për sportisten Elvira është normale me bë se*s para ndeshjes

Futboll

Për sportisten Elvira është normale me bë se*s para ndeshjes

Më: 8 dhjetor 2021 Në ora: 15:45
Për sportisten Elvira është normale me bë se*s para ndeshjes

Për një grua është normale të bëjë seks para ndeshjes!

Portierja e CSKA Moscow ka bërë një komentim në rrjetet sociale rreth meshkujve që nuk i lejohet seksi 24 orë para ndeshjes.

35 - vjeçarja Todua Elvira ka bërë bujë të madhe në të gjithë Rusinë.

Ajo tha se është shumë normale për gratë të bëjnë seks para lojes, ne jemi më ndyshe se meshkujt, kam ndëgjuar se trajnerët nuk i lejojnë meshkujt të bëjnë seks dhe kjo nuk më duket normale.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat