Newcastle përgatit listën e transferimeve

Futboll

Newcastle përgatit listën e transferimeve

Më: 8 dhjetor 2021 Në ora: 16:12
Newcastle përgatit listën e transferimeve

Newcastle përgatit listën e transferimeve, 3 emra “Big” shënohen nga sheikët.   

Newcastle nuk ndodhet aspak në një poizicion të mirë në tabelën e Premier League.

Sheikët e klubit anglez kanë përgatitur një listë me tre emra të cilët mendohet se do të mundësonin rritjen e rezultateve.

Sipas “Daily Mail”, tre emrat e listuar janë sulmuesi serb Vlahoviç, Lingard dhe Trippier.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat