Gnabry, objektivi i Barcelonës

Futboll

Gnabry, objektivi i Barcelonës

Më: 9 dhjetor 2021 Në ora: 15:27
Gnabry, objektivi i Barcelonës

Barcelonës i duhet një lojtar si Gnabry, ishin këto fjalët e Xavi Hernandez sa ishte në Katar.

Tani që është në stolin e Barçës, ai dëshiron t’i marrë futbollistët që vërtet mendon se Barcelona ka nevojë për t’u rikthyer në maje, pasi eliminimi nga Champions dhe rënia në Europa League, është një tjetër goditje e rëndë për katalunasit.

Sipas El Nacional, Serge Gnabry është dëshira e madhe e Xavit.

Reprezentuesi i Gjermanisë ndihet mirë dhe është i rëndësishëm për Bayern Munichun, por në anën tjetër gjithmonë ka qenë i hapur për një sfidë të re.

26-vjeçari numëron 147 paraqitje me Bayernin, ka shënuar 55 gola.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat