Albian Ajeti lëndohet

Futboll

Albian Ajeti lëndohet

Nga: K.G. Më: 9 dhjetor 2021 Në ora: 22:43
Albian Ajeti lëndohet

Futbollisti nga Kosova, Albian Ajeti, reprezentues i Zvicrës, sonte e përcolli fat i keq, u lëndua në minutën e 28-të. 

Ai u largua nga fusha duke u zëvendësuar nga Farushashi.

Celtic ka shënuar fitore me rezultat 3:2 ndaj Betisit.

Për Celtic-un shënuan Welsh (3'), Henderson (72') e Tunbull (77') dhe për Betisin Bain (autogol 69') e Ihlesias (75').

Byer Leverkusen përfundon në vend të parë me 13 pikë në Grupin G të Europa League, pasojnë Betis me 10, Celtic 9 e Ferencvarosh 3.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat