Newcastle e do që në janar

Futboll

Newcastle e do që në janar

Më: 29 dhjetor 2021 Në ora: 18:05
Newcastle e do që në janar

Newcastle e do që në janar, por rekordmeni zgjedh Flamengo-n.

Newcastle ka rilidhur kontaktet me përfaqësuesit e Gabriel Barbosa, i njohur nga të gjithë si Gabigol.

Klubi anglez kërkon ta marrë në St. James Park që në janar, por ai nuk ka ndërmend të largohet nga Flamengo, klubi me të cilin ka kaluar çdo rekord për numrin e golave të shënuar.

Ish-sulmuesi i Inter-it ka dëshirë të qëndrojë në Brazil dhe të vazhdojë punën e mirë të bërë në këto sezone të fundit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat