Perez e teston PSG-në

Futboll

Perez e teston PSG-në

Më: 4 janar 2022 Në ora: 14:24
Perez e teston PSG-në

Gjatë një interviste të dhënë për “La Gazzetta dello Sport”, agjenti Giovanni Branchini ka folur edhe për Kylian Mbappé, lojtari më i kërkuar nga presidenti i Realit të Madridit, Florentino Perez:

“Gjithçka varet nga PSG. Reali i Madridit kërkon që ta ketë në dispozicion menjëherë Mbappé dhe ka ofruar 50 milion euro për ta marrë që në janar. Nuk e di si do të përfundojë.

Sigurisht që mendoj se iniciativa e Florentino Pérezit meriton vëmendje, është një mesazh stabiliteti për sistemin. Është mëkat për të gjithë që një lojtar i këtij niveli të transferohet në verë me parametër zero.

Si do të zëvendësohet? Do të jetë një verë e nxehtë me emra si Kane, Vlahovic apo Haaland”, ka thënë agjenti i njohur.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat