Në Angli ëndërrojnë yllin e Juventusit

Futboll

Në Angli ëndërrojnë yllin e Juventusit

Më: 7 janar 2022 Në ora: 16:04
Në Angli ëndërrojnë yllin e Juventusit

Trajneri i Crystal Palace, gjithashtu edhe një njohje e vjetër e Juventus-it, Patrick Vieira, ka dëshirë të kthejë në Premier League Aaron Ramsey.

“Po flasim për një lojtarë të nivelit të lartë që bën diferencën, nëse ka dëshirë të kthehet në Premier, mund të jetë një goditje e madhe”.

Për momentin, uellsiani nuk është bindur nga propozimet që i janë bërë.

Ndoshta Crystal Palace do ta bëjë të ndryshojë mendim.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat