Luka Modriç shënon për Realin

Futboll

Luka Modriç shënon për Realin

Më: 16 janar 2022 Në ora: 20:30
Luka Modriç shënon për Realin

Është zhbllokuar sfida finale për Superkupën e Spanjës

Janë Real Madrid që kanë shënuar gol në minutën e 38 të ndeshjes.

Mesfushori kroat, Luka Modriç, ka shënuar një gol të bukur pas një pasimi të Rodrygos.

Me këtë rezultat skuadrat kanë shkuar në pushim të pjesës së parë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat