Çudi sportive, ekipi i mbush mendjen futbollistit me femra ruse: Jusuf eja...

Futboll

Çudi sportive, ekipi i mbush mendjen futbollistit me femra ruse: Jusuf eja...

Më: 19 janar 2022 Në ora: 17:50
Çudi sportive, ekipi i mbush mendjen futbollistit me femra ruse: Jusuf eja...

CSKA e Moskës ka arritur të sigurojë shërbimet e futbollistit turk, Jusuf Jaziçi, në formën e huazimit nga Lilë. Por pa dashur, shefja e editimit, ka publikuar mesazhet e klubi me futbollistin në Instagram.

Ne mesazhet e publikuara, mesazhet që CSKA i kishte dërguar Jazicit ishin:

“Jusuf! Përshëndetje Jusuf! Ne po të presim ty. Jusuf? Ku je ti? Jemi gati të nënshkruajmë kontratën?”. Deri këtu çdo gjë dukej normale, deri në mesazhin e fundit.

“Jusuf, është Rusia, ne kemi shumë Natasha këtu!”, shkruante CSKA.

Kjo vjenë si pasojë e një fenomeni që ndodh në Rusi.

Shumë vajza ruse shkojnë për pushime në Turqi dhe më pas martohen me djem turq. Në mënyrë shakaje, klubi ka munduar ta bindë futbollistin, i cili do të kishte mundësinë të njihte dhe shumë femra ruse,

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat