Dyshime për trukime

Futboll

Dyshime për trukime

Më: 19 janar 2022 Në ora: 18:23
Dyshime për trukime

Dyshime për trukime në Premier Ligë, investigohet një karton i verdhë!

Premier Liga ka qenë shpesh një nga kampionatet që janë ngritur dyshime për trukime, që mendohen të jenë blerë nga kompanitë e basteve.

Kësaj radhe, sipas “The Athletic”, FA po investigon një karton të verdhë që u mor nga një futbollist i Arsenalit gjatë një sfide në Premier ligë.

Sipas dyshimeve, ky karton i verdhë është mundësuar nga një kompani bastesh, por as emri i futbollistit dhe as emri i kompanisë nuk janë zbuluar ende për publikun.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat