Starton kundër Brentfordit

Futboll

Starton kundër Brentfordit

Më: 19 janar 2022 Në ora: 20:04
Ronaldo

Ronaldo rikuperohet me kohë, starton kundër Brentford

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Brentford dhe Manchester United.

Në këtë ndeshje starton Cristiano Ronaldo, që është rikuperuar me kohë.

United po kalon një sezon të vështirë dhe sonte i duhet patjetër vetëm fitorja.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat