Nuk ftohet

Futboll

Nuk ftohet

Më: 20 janar 2022 Në ora: 11:13
Xavi e Dembele

Sonte (e enjte), Barcelona është mysafir i Athletic Bilbaos në kuadër të kualifikuesve për çerekfinalen e Kupës së Mbretit.

Katalunasit kanë publikuar listën e të ftuar nga trajneri Xavi, por që nuk ndodh ylli Ousmane Dembele.

Mesa duket ky është paralajmërimi i fundit i dhënë nga Xavi për francezin, që duhet të vendos nëse do qëndrojë, apo do shitet në afatin e janarit.

Lista e plotë e Barcelonës:

Ter Stegen, Dest, Pique, Araujo, Busquets, Puig, Alves, Fati, Braithwaite, Neto, Lenglet, Pedri, Alba, Torres, De Jong, Mingueza, Nico, Jutgla, Gavi, Balde, Abde, Tenas.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat