Bie poshtë pista e Anthony Martial!

Futboll

Bie poshtë pista e Anthony Martial!

Më: 20 janar 2022 Në ora: 12:28
Bie poshtë pista e Anthony Martial!

Bie poshtë pista e Anthony Martial!

Juventusi, siç nënvizon “Tuttosport”, luan në pritje në sulm dhe vlerëson me interes të paktën dy profile të tjera: Maxi Gomez i Valencia dhe Mauro Icardi i Paris Saint-Germain.

Nga ana tjetër, Memphis Depay është më pak bindës, sepse Barcelona me kënaqësi do ta përfshinte në shkëmbim me Alvaro Morata. Një mundësi e tregut, të cilës Juve iu përgjigj menjëherë me shumë skepticizëm.

Në të gjitha rastet e analizuara, megjithatë, sot bardhezinjtë mund të ofronin vetëm një huazim 6-mujor.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat