Tottenham ofertë për Kessien

Futboll

Tottenham ofertë për Kessien

Më: 21 janar 2022 Në ora: 17:27
Tottenham ofertë për Kessien

Tottenham dëshiron menjëherë transferimin e Kessies!    

Ndombele është pranë kalimit te PSG dhe kështu Tottenham do të bëjë ofertën e parë zyrtare për lojtarin e Milan-it, Kessie.

Për mesfushorin e klubit të Milanos ka shumë kërkesa dhe kështu Tottenham dëshiron të mposht2 konkurrencën. Sipas “The Guardian”, Conte dhe Paratici po përgatitin ofertën e parë konkrete dhe zyrtare për mesfushorin 25-vjeçar.

Ata duan me patjetër ta transferojnë në merkaton e janarit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat