Paçarada titullar i padiskutueshëm

Futboll

Paçarada titullar i padiskutueshëm

Më: 21 janar 2022 Në ora: 18:17
Paçarada titullar i padiskutueshëm

Paçarada titullar i padiskutueshëm!

Sonte nga ora 18:30 në Bundesligën II zhvillohen derbi i zjarrtë ndërmjet Hamburgut dhe St Paulit.

Ballafaqimi i tyre gjithmonë zgjon kureshtje të madhe e aq më shumë këtë herë kur të dyja skuadrat po luftojnë për kreun e tabelës që dërgon në Bundesliga I.

Tashmë dy skuadrat kanë publikuar formacionet zyrtare, derisa futbollisti i Kosovës, Leart Paçarada do të startojë si gjithmonë titullar te St.Pauli.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat