Ky është vendimi për Milot Rashicën

Futboll

Ky është vendimi për Milot Rashicën

Më: 21 janar 2022 Në ora: 20:45
Ky është vendimi për Milot Rashicën

Formacionet zyrtare: Watford-Norwich, ky është vendimi për Milot Rashicën

Watford do të jetë nikoqir i Norwich Cityt në kuadër të xhiros së 23-të të Premier Ligës.

Të dy skuadrat tashmë kanë bërë publike formacionet e tyre për këtë ndeshje, derisa tekniku i “Kanarinave” ka vendosur të startojë me Milot Rashicën nga minuta e parë.

Norwich kërko pikë të plota. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat