Kaos te Partizani

Futboll

Kaos te Partizani

Më: 22 janar 2022 Në ora: 11:54
Dritan Dervishi

Kaos te Partizani, largohet drejtori i sapo emëruar!

Te Partizani nuk kanë fund ndryshimet.

Drejtori i emëruar pak ditë më parë, Dritan Dervishi është larguar nga “demat”.

Burime pranë klubit të kuq mësohet se gjatë grumbullimit të skuadrës në qytetin e Elbasanit për tu përgatitur për ndeshjen e sotme ndaj Kastriotit, Dervishi ka pasur mosmarrëveshje me drejtuesit e tjerë për çështjen e merkatos, por edhe të hierarkisë në klub.

Nuk dihet ende se cili do të marrë postin e Dervishit, i cili pak ditë më parë u emërua në pozicionin e drejtorit të skuadrës kryeqytetase.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat