Barcelona e shqetësuar

Futboll

Barcelona e shqetësuar

Më: 22 janar 2022 Në ora: 12:03
Barcelona e shqetësuar

Barcelona e shqetësuar!

Te Barcelona ka shqetësim për kushtet e Ansu Fatit, lojtarit tw talentuar blaugrana, që u dëmtua gjatë ndeshjes kundër Athletic Club.

Duke pasur parasysh ashpërsinë e lwndimit, Barcelona rekomandoi kirurgji për të zvogëluar dëmtimin dhe për të shmangur rikthimet në të ardhmen, por vetë Ansu Fati nuk ka marrë ende një vendim për këtë, sipas “Mundo Deportivo”.

Në ditët në vijim priten kontrolle të reja dhe do të jetë më mirë të kuptohet se cila rrugë duhet ndjekur.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat