Drita kompleton stafin

Futboll

Drita kompleton stafin

Nga: K.G. Më: 23 janar 2022 Në ora: 14:03
Andi Kulli

Drita nga Gjilani i ka synimet e qarta, lufton për titullin e kampionit të Kosovës.

Skuadra nga Gjilani nga kompletuar stafin me Andi Kulli.

“Klubi jonë FC DRITA ka plotësuar stafin teknik me trainerin e njohur atletik, Andi Kulli. 

Andi sot ka firmosur kontratën dhe do të jetë një ndihmesë e madhe për shtabin teknik të drejtuar nga Ardian Nuhiu.

Andi ka një eksperiencë të gjatë në Superioren shqiptare ku më parë ka punuar me klubet si: Partizani, Kukësi, Laçi dhe së fundmi ishte pjesë në Superligën e Kosovës tek ekipi KF Llapi.

Klubi jonë i dëshiron mirëseardhje Andit në familjen bardhë e kaltër!”, njofton FC Drita.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat