Vojvoda startues

Futboll

Vojvoda startues

Më: 23 janar 2022 Në ora: 14:40
Vojvoda startues

Sot me fillim nga ora 15:00, skuadra e Torinos takohet me Sassuolon.

Torino ka fituar katër nga pesë ndeshjet e fundit dhe tani ndodhet në vendin e 10-të, teksa Sassuolo zë vendin e 12-të, shkruan Insporti.

Këto skuadra u takuan për herë të fundit në shtator, me Torinon që doli fitues.

Startues për Torinon është mbrojtësi ‘dardan’, Mergim Vojvoda.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat