Inter hedh sytë nga mesfusha e Sassuolos!

Futboll

Inter hedh sytë nga mesfusha e Sassuolos!

Më: 23 janar 2022 Në ora: 15:07
Inter hedh sytë nga mesfusha e Sassuolos!

Inter hedh sytë nga mesfusha e Sassuolos!

Inter po mendon një përforcim në repartin e mesfushës.

Sensi është vetëm një hap larg Sampdorias dhe Vecino duket se ka bërë valixhet gati. Inter tashmë po studion pistën e mesfushorit të Sassuolos, Davide Frattesi.

Italiani 22-vjeccar pëlqehet nga drejtuesit e Inter-it dhe kështu këta të fundit do të tentojnë ta transferojnë në rast largimi të Sensit dhe Vecinos.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat