Reali për fitore

Futboll

Reali për fitore

Më: 23 janar 2022 Në ora: 15:20
Reali për fitore

Real Madridi për fitore!

Real Madrid do të ndeshet pas disa minutash në Santiago Bernabeu ndaj Elche.

Ancelotti ka përgatitur 11 ‘luftëtarët’ e tij për ndeshjen e kësaj të diele. Bien në sy Eden Hazard dhe Gareth Bale.

Image

Formacioni i Realit

Belgu është titullar ndërsa Bale ndodhet në stol.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat