Castillejo larg Milanit

Futboll

Castillejo larg Milanit

Më: 27 janar 2022 Në ora: 11:34
Castillejo larg Milanit

Castillejo larg Milanit, pritet zyrtarizimi te Valencia!   

Nga skuadra e Milanit pas Pitro Pellegrini pritet të largohet edhe një tjetër lojtar.

Bëhet fjalë për Castillejo i cili do të jetë largimi i radhës nga kuqezinjtë. “Sky Sport” raporton se Milan dhe Valencia kanë arritur marrëveshjen mes tyre për shërbimet e lojtarit në fjalë.

Mbetet vetëm çështje ditësh zyrtarizimi i Castillejo te Valencia.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat