Inter ka gati ofertën për Dybala

Futboll

Inter ka gati ofertën për Dybala

Më: 27 janar 2022 Në ora: 13:57
Inter ka gati ofertën për Dybala

Inter mbetet pretendeti kryesor për të transferuar argjentinasin, Dybala.

Agjenti i tij do të kthehet në itali në shkurt për t’u takuar me drejtuesit e Juventus dhe për të diskutuar të ardhmen e ‘La Joya”. Spas “Gazzetta dello Sport”, Inter i ka mundësitë financiare për të përmbushur kërkesat e Dybalas.

Zikaltërit janë të gatshëm të ofrojnë një kontratë 5-vjeçare ku Dybala do të përfitojë 7,5 milion euro në sezon.

Problemi i vetëm për Interin është se duhet të gjejë një marrëveshje me Juventusin në fillim.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat