Llapi mposht Akademia Pandevin!

Futboll

Llapi mposht Akademia Pandevin!

Më: 27 janar 2022 Në ora: 17:05
Llapi mposht Akademia Pandevin!

Llapi mposht Akademia Pandevin!

KF Llapi ka arritur fitore kundër Akademisë të Pandevit në miqësoren e zhvilluar sot në Antalya të Turqisë. Llapi ka fituar me rezultatin 2:0.

Golat e fitores për skuadrën e Tahir Batatinës i shënuan Alban Shillova dhe Drilon Fazliu.

Skuadra llapjane ka njoftuar se nesër do ta zhvillojë miqësoren e radhës kundër Neftchy Fergana, ndeshje e cila nis në ora 15:00 sipas kohës lokale në Turqi.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat