Begolli largohet nga Llapi

Futboll

Begolli largohet nga Llapi

Më: 27 janar 2022 Në ora: 17:20
Begolli largohet nga Llapi

Gentrit Begolli nuk do të jetë më pjesë e Llapit. 

Mbyllja e bashkëpunimit ka ardhur me marrëveshje të dyanshme, mes klubit dhe futbollistit.

Begolli u transferua para një viti e gjysmë nga Flamurtari. Ai poashtu ishte pjesë e klubit edhe gjatë edicioneve 2017/18 dhe 2018/19.

"Klubi Futbollistik Llapi njofton opinionin se me marrëveshje të dyanshme ka mbyllur bashkëpunimin me futbollistin Gentrit Begolli.

Begolli u transferua para një viti e gjysmë nga Flamurtari. Ai poashtu ishte pjesë e klubit edhe gjatë edicioneve 2017/18 dhe 2018/19.

Klubi e falenderon për kontributin e dhënë si dhe i dëshiron shumë suksese në vazhdim të karrierës", njofton Begolli.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat