Nëse Dybala arrin te Interi...

Futboll

Nëse Dybala arrin te Interi...

Më: 28 janar 2022 Në ora: 17:09
Nëse Dybala arrin te Interi...

Ardhja e Dushan Vlahoviq në Juventus, po ashtu sipas TuttoSport , mund të ketë pasoja edhe në negociatat për rinovimin e kontratës së Paulo Dybala me bardhezinjtë.

Një eventualitet që kënaq Marottën dhe Interin, një kompani e gatshme për të ndërhyrë në rast të ngadalësimit të negociatave me Juventusin.

Miqësia e Joya-s tashmë ka nisur, diçka më shumë do të kuptohet në fund të shkurtit pasi është zhvilluar takimi mes drejtuesve të Juventusit dhe agjentit të argjentinasit, por Interi është aty dhe është gati të vendosë goditjen në zero.

Megjithatë, nëse Dybala arrin te Interi, shpjegon gazeta, Interi do të ishte më i prirur të vlerësonte çdo ofertë të ardhshme për Lautaro Martinez.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat