Interi pa Barellën

Futboll

Interi pa Barellën

Më: 29 janar 2022 Në ora: 11:15
Interi pa Barellën

Interi pa Barellën!

Mediat italiane raportojnë se mesfushori me ndikim në lojën e Interit do të mungojë nga përballjet e 1/8 së finales në Ligën e Kampionëve.

Bëhet fjalë për Nikollo Barellën, i cili u pezullua me dy ndeshje , për shkak të kartonit të kuq në përballjen e fundit të garave në grupe kundër Real Madridit.

Me këtë ecuri, Barrella do të mungojë në sfidat e planifikuara ndaj Liverpullit. Sfida e parë do të zhvillohet në Milano, më 16 shkurt, ndërsa përballja kthyes është planifikuar për 8 mars, në stadiumin “Anfilld Roud”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat