Dembele mes United e Chelsea

Futboll

Dembele mes United e Chelsea

Më: 29 janar 2022 Në ora: 13:25
Dembele mes United e Chelsea

Manchester United ka hyrë seriozisht në garë për Ousmane Dembele.

Sipas mediave britanike, djajtë e kuq mund të mposhtin konkurrencën e Bluve të Londrës për sulmuesin e Barcelonës.

Chelsea ka qenë seriozisht i interesuar për lojtarin që një kohë të gjatë dhe ka ndjekur zhvillimet e fundit në Camp Nou, ku Xavi ia ka bërë me dije se nuk e do më në skuadër.

Thomas Tuchel e një futbollistin dhe e do në Stamford Bridge, por së fundmi lojtari është joshur me mundësinë që të luajë në teatrin e ëndrrave, në Old Trafford, me klubin më të trofeshëm në Angli.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat