Një tjetër hap mbrapa për Ergys Kaçen?

Futboll

Një tjetër hap mbrapa për Ergys Kaçen?

Më: 1 shkurt 2022 Në ora: 15:35
Një tjetër hap mbrapa për Ergys Kaçen?

Ergys Kaçe zhgënjeu shumë te Partizani dhe nuk arriti për asnjë moment që të shpërblente besimin për të në Superiore.

Ndërkohë mesfushori shqiptar po vazhdon negociatat për të gjetur një ekip të ri në karrierën e tij. Sipas asaj që raportojnë mediat greke, lojtari është pranë skuadrës së Veria.

Ky ekip është krijuar në vitin 2018 dhe ndodhet në ligën e dytë të futbollit të Greqisë, atje ku po kryeson tabelën aktualisht.

Për këtë arsye drejtuesit kanë menduar që të marrin Kaçen dhe të rrisin shanset që të ngjiten në elitë.

Por për momentin asgjë nuk është e mbyllur dhe negociatat po vazhdojnë, me transferimin që do të ishte një tjetër hap pas për Kaçen.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat