Ramos pritet të mungojë

Futboll

Ramos pritet të mungojë

Më: 2 shkurt 2022 Në ora: 20:46
Ramos pritet të mungojë

Liga e Kampionëve është gati të rikthehet dhe Paris Saint-Germain-Real Madrid është ndeshja më e spikatur e 1/8 së finales.

Por Sergio Ramos tani do të jetë në garë me kohën për të qenë gati për ndeshjen e parë në Parc des Princes më 15 shkurt.

Pasi lëndimi e la jashtë fushës për muajt e parë të sezonit 2021/22, qendërmbrojtësi më në fund ishte në gjendje të fillonte të shfaqej për klubin francez në javët e fundit, por tani ka pësuar një problem muskulor në stërvitje.

Shpresat nuk janë të mëdha që Ramos do të jetë i gatshëm për të luajtur ndaj ish-klubit të tij në ndeshjen e parë të 1/8 së finales.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat