Mbrëmje e keqe për Torinon e Vojvodës

Futboll

Mbrëmje e keqe për Torinon e Vojvodës

Nga: K.G. Më: 12 shkurt 2022 Në ora: 22:45
Vebezia

Torino mbetet pa pikë sonte në përballje me Venezia-n, në ndeshjen e javës së 25-të të Serie A në futboll. 

Venezia ka shënuar fitore me rezultat 2:1 ndaj Torinos.  

Vojvoda u paraqit titullar për përkundër angazhimit me bashkëlojtarë nuk arritën të ndalin një pikën në kanak të tyre.

Brekalo shënoi në minutën e 5-të për Torinon, por kjo është përmbysur nga rivali. 

Futbollisti Haps shënoi në minutën e 38-të për 1:1 dhe Crnigoj në atë të 46-tën për 1:2. 

Venezia zë vendin e 17-të me 21 pikë e Torino të 10-tin me 32 sosh.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat