Formacioni i Malishevës

Futboll

Formacioni i Malishevës

Më: 13 mars 2022 Në ora: 12:33
Formacioni i Malishevës

Elita e futbollit të Kosovës vazhdon sot me tri ndeshje që janë në program për t’u zhvilluar në kuadër të xhiros së 25-të në BKT Superligë.

Ndeshje shumë e luftuar do të jetë edhe në Skenderaj, ku Drenica pret Malishevën.

Kjo përballje është mes dy skuadrave që kanë për qëllim mbetjen në elitën dhe në stadiumin ‘Bajram Aliu’ pritet një duel shumë interesant.

Malisheva: Gashi, Pira, Kryeziu, Xhaka, Dumani, Maliqi, Bruqi, Pefqeli, Shabani, Hyseni, Sobowale.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat